Yalın Yeniden 2014 Yeni Şarkısı Dinle - Şarkı Sözü

Yalın'ın yeni şarkılarından birisi olan YENİDEN şarkısını keyifle dinleyebilirsiniz. Birbirinden güzel şarkıları ve sözleri ile sevenlerinin kalbinde yer edinen yalın yeni şarkıları ile sevenlerini oldukça büyülemektedir.  Yalın'ın birbirinden güzel eşsiz şarkıları ve sözlerini sitemizden bulabilirsiniz.

Yalın Yeniden Şarkı Sözü
Yeniden yandı tüm ışıklar
Yeniden nasıl parlıyor aşk gözlerinden
İçimi eritiyor şimdiden
Sana saklamışım herşeyi güzelinden
Sevmeler sarılmalar şarkılar ...
Bu yüzden koşarak kavuştuk
Bu yüzden koptu son fırtına ikimizden
Yaz erken geliyor bu yüzden
Sana Saklamışım herşeyi güzelinden 

Google Etiket : yalın şarkıları full dinle, yalınyalın yeniden, yalın yeniden şarkısıyalın yeniden dinle, yalın 2014 albümü, yalın 2014 yeni albüm şarkıları full liste şekilde dinle, yalın yeniden full dinle

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen Bizlere Yorum Yazarak Bizlere Destek Olunuz...

!! == TERMS OF USE== !!

Blogumuzda yayınlanan şarkılar farklı sitelerden elde edilip dinlemeye sunulmaktadır. Ayrıca şarkılar test amaçlı olmaktadır. Buradaki amaç sevdiğiniz sanatçının albümünden haberdar olup ona göre beğenip albümü satın almanızdır. Blogumuz , 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, blog yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir Uyar - Kaldır politakasına göre hareket etmektedir. Kaldırılmasını istediğiniz yayını bize dks0634(@)hotmail.com adresine mail atarak bildirebilirsiniz şikayetinizle ilgili 3 - 5 iş günü içinde gerekli işlemler yapılacak ve tarafımızca dönüş yapılacaktır.