Sertab Erener Ben Öyle Birini Sevdim Ki 2014 Şarkısı Dinle Şarkı Sözü - Sözleri

Sertab Erener'in 2014'e bomba gibi adını duyurduğu ve çok dinlenilen yeni şarkısı olan '' ben öyle birini sevdim ki '' adlı şarkısını keyifli bir şekilde dinleyebilir şarkının sözlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Sertab Erener'e ait diğer tüm şarkıları ve yeni çıkmış çıkacak olan albümlerini bloğumuzdan takip ederek dinleme keyfini yaşayabilirsiniz.

Sertab Erener Ben Öyle Birini Sevdim Ki 2014 Şarkı Sözü
Ben öyle birini sevdimki
Bi nevi intihardı
Kirpiğine düştüğüm gün
Ölümüm Başladı
Öfkeli hırçın kavgacı
Isırgan ve edepsiz ağzı
Geceler kadar karanlık gözleri vardı
Öyle uzak, iki tutsak sevişirken ağlardık
Uçtan uca, suçtan suça
Seve seve yuvarlandık
   Google bot's etiket : sertab erener ben öyle birini sevdimki full dinle, sertab erener, sertab erener ben öyle birini sevdim ki sözlerisertab erener ben öyle birini sevdimki dinlesertab erener ben öyle birini sevdim ki şarkı sözüsertab erener 2014 yeni şarkısı,sertab erener ben öyle birini sevdimki full indir

1 yorum:

  1. HARIKA.

Yorum Gönder

Lütfen Bizlere Yorum Yazarak Bizlere Destek Olunuz...

!! == TERMS OF USE== !!

Blogumuzda yayınlanan şarkılar farklı sitelerden elde edilip dinlemeye sunulmaktadır. Ayrıca şarkılar test amaçlı olmaktadır. Buradaki amaç sevdiğiniz sanatçının albümünden haberdar olup ona göre beğenip albümü satın almanızdır. Blogumuz , 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, blog yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir Uyar - Kaldır politakasına göre hareket etmektedir. Kaldırılmasını istediğiniz yayını bize dks0634(@)hotmail.com adresine mail atarak bildirebilirsiniz şikayetinizle ilgili 3 - 5 iş günü içinde gerekli işlemler yapılacak ve tarafımızca dönüş yapılacaktır.